Targi mody niezależnej Polska Szafa by Fashion Meeting ponownie w Łodzi

Targi mody niezależnej Polska Szafa by Fashion Meeting ponownie w Łodzi

RetailShow 2016

Polska Szafa by Fashion Meeting to cykl weekendowych targów mody niezależnej organizowanych w galerii handlowej Port Łódź. Najbliższa edycja odbędzie się już w weekend 7-8 stycznia.

Swoje kolekcje zaprezentują najzdolniejsi polscy projektanci młodego pokolenia. Ponieważ jest to czas wyprzedaży, tym razem także modę wprost od projektantów będzie można kupić w okazyjnych, wyprzedażowych cenach -20%, – 30%, – 50% a kto wie, może nawet -70%.

Odzież, biżuteria, torebki i dodatki dostępne podczas targów mody niezależnej Polska Szafa by Fashion Meeting wyróżniają nowoczesne wzornictwo, niestandardowe fasony oraz dbałość o detale, które łączą w sobie trendy obowiązujące w światowych stolicach mody. Krótkie serie, w jakich szyte są kolekcje, zapewniają niepowtarzalny unikatowy charakter kreacji.

Wiele do zaproponowania mają również projektanci tworzący modę dziecięcą: ciepłe bluzy i spodnie, śliczne spódniczki i bluzki, czapki i kominy oraz przydatne akcesoria, których nie znajdziemy na sklepowych półkach, z pewnością skuszą rodziców oczekujących wyjątkowych ofert!

Na targach będzie można kupić kolekcje tworzone przez nietuzinkowych artystów, których powołaniem i radością jest projektowanie i szycie w Polsce ubrań oraz dodatków z wysokiej jakości materiałów.

Zapraszamy wszystkich spragnionych oryginalnej mody, bezpośrednio od polskich projektantów w najbliższy weekend 7-8 stycznia do Portu Łódź. Targi odbędą się w godzinach pracy galerii w atrium Portu Łódź – na placu przy wejściu od strony IKEA.

Wydarzenie Facebook:
www.facebook.com/events/558764940992503

Miejsce targów:
Port Łódź – www.portlodz.pl
(wejście od strony IKEA)
ul. Pabianicka 245, Łódź

Targi będą czynne w godzinach pracy galerii handlowej: w sobotę od 10:00 do 21:00, a w niedzielę od 10:00 do 20:00.


Najbliższe terminy w 2016 roku:

- 4-5 lutego
- 4-5 marca
- 22-23 kwietnia

Patroni medialni: Styl.pl, MADAME, Imperium Kobiet, modnamoda.pl, Businesswoman & life, ModnaUlica.pl, dlaStudenta.pl, kulturaonline.pl, Feszyn.com

Organizator: Sequence (Fashion Meeting)