Stylowe oficerki Kazara

W tym sezonie panuje moda na styl nawiązujący do jazdy konnej. Fankami trendu jeździeckiego są m.in. Blake Lively, Pippa Middelton oraz Jessica Alba. Bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów stylizacji nawiązującej do jeździectwa są tzw. oficerki. Kazar uważnie śledzi aktualne trendy, dlatego w swojej najnowszej kolekcji posiada szeroki wybór oficerek, łączących modę z wygodą.

Różnorodność modnych fasonów znajdujących się w najnowszej kolekcji marki sprawia, że doskonale wpisują się w wiodące jesienno-zimowe trendy. To co je wyróżnia to nowoczesny design, dopracowany do perfekcji styl i najwyższej jakości skóry. Oficerki Kazar doceni nie tylko kobieta szykowna i elegancka, ale również preferująca swobodny styl casualowy. Kolekcja została zaprojektowana w najmodniejszych kolorach sezonu: czerni, brązie oraz szalenie modnym kobalcie.

W kolekcji dominują proste, klasyczne modele. Ponieważ marka znana jest z dbałości o detale nie zabraknie modnych ozdobnych zamków, nitów z grawerowanym logo Kazar, łańcuchów i pasków z metalowymi sprzączkami. Wszystko po to, aby panie mogły poczuć się stylowo i modnie.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją oficerek marki Kazar!

mat. prasowe Kazar