Scio i Bemer – dwa urządzenia, które znacząco poprawią twoje samopoczucie

Scio i Bemer – dwa urządzenia, które znacząco poprawią twoje samopoczucie

Poznaj najnowocześniejszą terapię naczyniową, której korzystne oddziaływanie występuje już po kilku minutach. Prawidłowe mikrokrążenie jest podstawą zdrowia wszystkich organów, a co za tym idzie, całego ciała. BEMER to jedyna na świecie oraz najlepiej przebadana technologia stymulująca zaburzone lub spowolnione działanie naczyń krwionośnych. A może chciałabyś poznać 11 000 informacji na temat swojego stanu zdrowia i zbalansować najistotniejsze deficyty zdrowotne? Umożliwi Ci to sesja diagnostyczna SCIO, urządzenia medycyny XXI wieku, które proponuje następnie najbardziej niezbędne dla zdrowia terapie.

Zadbaj o 100 000 kilometrów swoich naczyń krwionośnych – urządzenie medyczne BEMER

BEMER to urządzenie do terapii mikrokrążenia. Generuje stymulujący sygnał elektromagnetyczny, który usprawnia przepływ krwi we wszystkich, nawet najmniejszych naczyniach krwionośnych. W ten sposób zapewnia lepszy transport tlenu i substancji odżywczych do tkanek, oraz ich detoksykację. Już po jednym zabiegu następuje poprawa w przepływie krwi w naczyniach włosowatych w całym ciele. Dotlenienie i odżywienie tkanek oraz usuwanie toksyn, metabolitów i wolnych rodników to zarazem skuteczna terapia anty-aging.

– Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest mikrokrążenie. Każdy człowiek ma 100 000 kilometrów naczyń krwionośnych, które wspomagają wszystkie procesy komórkowe organizmu: odżywienie komórek, natlenienie i nawodnienie, a także detoksykację. Dzięki usprawnieniu pracy naczyń włosowatych wzmacniamy krążenie, podnosimy odporność, usprawniamy wszystkie procesy metaboliczne i zdolność do regeneracji – mówi Maja Koprowska, terapeuta w Studio Sante.

Dlaczego BEMER? Bo to najlepiej przebadana technologia  medycyny fizykalnej, stymulująca zaburzoną lub spowolnioną naczynioruchowość. Nie powoduje efektów ubocznych i charakteryzuje się wysoką efektywnością. Poprzez poprawę mikrokrążenia i jakości krwi:

 • odmładza tkanki i usuwa nadmiar wolnych rodników;
 • likwiduje objawy przewlekłego zmęczenia i redukuje skutki stresu;
 • poprawia jakość snu;
 • działa przeciwobrzękowo;
 • przynosi ulgę w bólu;
 • pomaga w szybszej regeneracji organizmu po przebytych kontuzjach i operacjach.

Terapia BEMER wskazana jest dla wszystkich. Skorzystają z niej zwłaszcza osoby z problemami mikrokrążenia, przewlekle chore, zestresowane oraz potrzebujące ogólnej poprawy zdrowia i kondycji.

Biofeedback SCIO – przeskanuj swój organizm

SCIO jest urządzeniem z certyfikatem medycznym, wykonującym zaawansowaną diagnostykę i terapie. Diagnozuje, leczy i odmładza. W ciągu 4 minut przedstawia 11 000 wyników dotyczących deficytów zdrowotnych i może zaproponować 2400 terapii. SCIO przeprowadza badanie poziomu stresu w organizmie (zarówno emocjonalnego, jak i fizjologicznego, obciążającego poszczególne narządy), a następnie przywraca częstotliwości właściwe dla stanu zdrowia i stymulujące procesy regeneracyjne.

– SCIO skanuje częstotliwości organizmu za pomocą fal elektromagnetycznych, uzyskując informacje o poziomie stresu, nawodnieniu i natlenieniu komórkowym, prawidłowości pracy organów wewnętrznych, równowadze hormonalnej i enzymatycznej oraz prawidłowości dystrybucji minerałów, witamin i aminokwasów. Wskazuje także możliwe obciążenia grzybicze, pasożytnicze, bakteryjne i wirusowe organizmu. SCIO może wspomagać powrót do zdrowia i równowagi, poprzez generowanie częstotliwości wspierających regenerację organizmu, informuje także o zalecanych preparatach, ziołach, suplementach i zmianach dotyczących sposobu odżywiania  –  tłumaczy Maja Koprowska.

Efektów terapii biofeedback SCIO jest znacznie więcej – są uzależnione od programu terapeutycznego, dobranego do potrzeb Klienta po diagnostyce SCIO i przeprowadzeniu wywiadu przez terapeutę.

Co ciekawe, SCIO samo proponuje terapie, których Twój organizm najbardziej potrzebuje. W Studio Sante możesz również wykupić dopasowane tylko do Twoich potrzeb pakiety:

Scio i Bemer – dwa urządzenia, które znacząco poprawią twoje samopoczucie

Anty- alergia SCIO
Tej terapii powinien spróbować każdy alergik. Terapia wspiera niwelowanie alergii pokarmowej oraz wziewnej. Pomaga redukować jej uporczywe objawy m.in. obrzęk śluzówek, łzawienie, wzdęcia czy wysypkę.

Scio i Bemer – dwa urządzenia, które znacząco poprawią twoje samopoczucie

Detoks – SCIO
Chcesz pozbyć się wszelkich toksyn, grzybów, bakterii i wirusów i poczuć się lepiej? Spróbuj detoksu, który stymuluje naturalne mechanizmy oczyszczania organizmu. Obejmuje oczyszczanie krwi oraz wszystkich organów odpowiedzialnych za prawidłową detoksykację organizmu: wątroby, nerek, jelit, skóry i innych.

Scio i Bemer – dwa urządzenia, które znacząco poprawią twoje samopoczucie

Odchudzanie – SCIO
To innowacyjna terapia, która odblokowuje naturalne mechanizmy organizmu umożliwiające odchudzanie i utrzymanie prawidłowej masy ciała. SCIO to coś więcej niż zabiegi na odchudzanie. Usuwa przyczyny, a nie tylko objawy! Niweluje stres, zaburzenia hormonalne i enzymatyczne oraz patogeny – najważniejsze czynniki, które mogą hamować prawidłowy metabolizm i utrudniać odchudzanie.

Scio i Bemer – dwa urządzenia, które znacząco poprawią twoje samopoczucie

Naturoterapia FEEL GOOD
Żyjesz intensywnie i ze wszystkich stron jesteś bombardowana przez stresory? Na pewno przydałby Ci się Trening Pozytywnego Życia, czyli głęboko relaksujące sesje, które sprawia, że poczujesz się wypoczęta i pełna sił witalnych.

Scio i Bemer – dwa urządzenia, które znacząco poprawią twoje samopoczucie

Zabieg oczyszczania krwi SCIO
To terapia wspierająca poprawę procesów krwiotwórczych. Reguluje stężenie trójglicerydów i cholesterolu we krwi, a także ciśnienie krwi. Terapia pomaga oczyszczać krew, a tym samym detoksykować cały organizm.

Scio i Bemer – dwa urządzenia, które znacząco poprawią twoje samopoczucie

Anty-Aging SCIO
Dzięki spersonalizowanemu programowi antyaging SCIO oraz specjalnie dobranym zaleceniom możesz „cofnąć czas”, zregenerować organizm, odzyskać atrakcyjny i promienny wygląd! Najlepsze efekty uzyska się w połączeniu z terapią BEMER.

Scio i Bemer – dwa urządzenia, które znacząco poprawią twoje samopoczucie

SCIO Sport
Program ten jest dedykowany osobom, które uprawiają sport, są aktywne fizycznie, potrzebują regeneracji po wysiłku lub wzmocnienia przed zawodami, a także do wspomagania i przyspieszania leczenia urazów i kontuzji.

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to nie tylko miejsce, w którym możemy poddać się nowoczesnej diagnostyce i innowacyjnym terapiom . Bogata oferta obejmuje usługi SPA & Wellness: kameralną strefę saun i basenów (w tym: unikatową saunę japońską Ganbanyoku), luksusowe usługi kosmetologiczne (zabiegi na twarz i ciało), medycynę estetyczną oraz zajęcia sportowe (aquacycling, aquaaerobic). Na gości czekają również pyszne dania i desery oraz odżywcze koktajle w Bistro Sante.