Reklama

Dlaczego warto zaistnieć na naszych łamach?

Za cel stawiamy sobie umacnianie wizerunku marek działających na krajowym rynku, wspieranie nowych, a także doświadczonych przedsiębiorstw. Chcemy wzmacniać pozycję mody w Polsce i realnie wpływać na jej rozwój. By to osiągnąć, co kwartał oddajemy w Państwa ręce numer pełen rzetelnie przygotowanych materiałów dotyczących polskiej i zagranicznej branży mody. Współpracując z profesjonalnymi dziennikarzami, dajemy gwarancję najwyższej jakości proponowanych treści. Otwarci na nowe możliwości i zapotrzebowanie rynku, aktywnie działamy również w przestrzeni wirtualnej. Portal Modawpolsce.pl jest regularnie aktualizowanym bankiem informacji z życia branży.

Docieramy wszędzie tam, gdzie tworzy się moda. Jesteśmy obecni na polskich i międzynarodowych targach, angażujemy się w przedsięwzięcia dedykowane modzie, wspieramy edukację i młode talenty. Stawiamy na wiedzę, biznes i nieustanny rozwój. Trafiamy do producentów i importerów, wyróżnionych sklepów i salonów, do projektantów i przedsiębiorców. Jesteśmy również obecni w wybranych salonach Empik na terenie całej Polski.

Z nami realnie i skutecznie umocnią Państwo pozycję swojej firmy na rynku, poprawią jej rozpoznawalność, zbudują wizerunek, a w efekcie znacząco wpłyną na jej rozwój. Do każdej marki i każdego produktu podchodzimy indywidualnie, proponując rozwiązania promocyjne optymalne dla Państwa i dostosowane do Państwa klientów. Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie tworzyć i z sukcesami rozwijać „Modę w Polsce”.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

LJ Media

Oferta produktów reklamowych na portalu Modawpolsce.pl:

Wszystkie proponowane przez Nas produkty reklamowe na portalu spełniają najnowsze standardy HTML5, CSS3 i zalecenia W3C. Obsługujemy również standard Flash. Wszystkie banery mogą być wykonane w wersji statycznej (zalecamy formaty: png, jpg, svg,gif ) lub dynamicznej (technologie: HTML5, Flash)

Co to dla Państwa znaczy?

To, że oferujemy Państwu skuteczną reklamę, którą obejrzy każdy wchodzący i oglądający nasz portal, używając zarówno najnowszych przeglądarek, jak i tych starszych.

Akceptujemy banery dostarczone przez Państwa w zalecanych przez wydawnictwo formatach i technologiach o wymiarach podanych w poniższej tabeli. Przedstawione wymiary należy traktować orientacyjnie, w celu uzyskania najwyższej jakości reklamy nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i zaproponuje optymalne rozwiązanie.

Podstawową jednostką wyceny banerów reklamowych jest okres 1 miesiąca wyświetlania określonego produktu

Opis reklamy Prezentacja graficzna

Baner „Prestige

1092 x 125 px

umieszczony jest w górnej części głównej strony serwisu, możliwe jest jego umieszczenie na dowolnej podstronie.

Baner „Exclusive

1092 x 500 px

umieszczony jest w centralnej części głównej strony serwisu.

Baner „Business

240 x 210 px

umieszczony jest w bocznym panelu głównej strony serwisu oraz wybranych podstronach.

Baner „Gold

490 x 210 px

umieszczony jest po lewej stronie poniżej sekcji informacyjnych głównej strony serwisu.

Baner „Silver

235 x 210 px

umieszczony jest poniżej sekcji informacyjnych obok panelu bocznego głównej strony serwisu.

Baner „Floor

1092 x 125 px

umieszczony jest powyżej stopki głównej strony serwisu.