Pora na przygodę z Mr. GUGU & Miss GO!

Mr. GUGU & Miss GO nie przestaje zaskakiwać! Na rynku pojawiła się nowa kolekcja ubrań inspirowana kultową bajką Adventure Time – „Pora na przygodę”. Serial emitowany przez Cartoon Network opowiada o przygodach Finna i jego przyjaciół, w tym magicznego psa Jake’a, który potrafi dowolnie zmieniać swój kształt i rozmiar. W nowej kolekcji Mr. GUGU & Miss GO, skierowanej zarówno do kobiet jak i do mężczyzn, znalazły się T-shirty, legginsy i bluzy. Kolekcja to efekt współpracy projektanta Mr. GUGU & Miss GO z Cartoon Network, właścicielem marki Adventure Time, która bije rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych i powoli podbija polski rynek.

- Współpraca z Mr. GUGU & Miss GO i możliwość użycia kultowej licencji Advenure Time to kolejny dowód na to, że marki reprezentowane przez ELC posiadają w sobie ogromny potencjał i idealnie wpisują się w obowiązujące trendy. Adventure Time to jedna z najbardziej obiecujących marek w naszym portfolio. Mam nadzieję, że nowa kolekcja Mr. GUGU i Miss GO zachęci konsumentów do odkrycia w sobie odrobiny szaleństwa – powiedział Fevzi Mentes, ELC Country Manager.

Nasycone kolorem grafiki Adventure Time przeniesione na koszulki, legginsy i bluzy nawiązują do różnorodnego i wielobarwnego charakteru bohaterów. Jak zawsze w kolekcji dominują, miękkie i wygodne materiały – z charakterystycznym starannym i długotrwałym printem, który sprawia, że projektów Mr. GUGU & Miss GO nie można pomylić z innymi.

- Kolekcja poświęcona bohaterom Adventure Time to ważny projekt naszej marki. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów kreskówki, stworzyliśmy oryginalną kolekcję z niepowtarzalnymi wzorami. Dzięki temu miłośnicy Adventure Time nie muszą rozstawać się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Niezmiernie cieszy nas fakt, że od momentu ogłoszenia kolekcji, otrzymujemy wyłącznie pozytywne komentarze. Motywuje nas to do jeszcze cięższej pracy nad kolejnymi projektami- powiedział Jakub Chmielniak, założyciel i CEO Mr. GUGU & Miss GO.

Wszystkie rzeczy z kolekcji nadają się do noszenia na co dzień. Kolekcja Adventure Time do nabycia w butikach w Warszawie i w Bielsku-Białej, a także w sklepie internetowym www.mrgugu.pl.

Mr. GUGU & Miss GO
Należąca do firmy Lethe marka Mr. GUGU & Miss GO to jeden ze światowych liderów w produkcji ubrań z pełnym nadrukiem. Dzięki pionierskim rozwiązaniom i zastosowaniu innowacyjnych technologii, marka Mr GUGU & Miss GO już teraz jest ikoną branży streetwear. Firma została założona w 2011 r. w Bielsku-Białej przez niezależnego projektanta Jakuba Helweckiego, którego celem było stworzenie ubrań będących nie tylko szatą chroniącą nas przed zimnem, lecz także deklaracją naszej tożsamości. Ubrania Mr GUGU & Miss GO cechują się wyrazistymi kolorami i niecodziennymi wzorami, których nie sposób nie rozpoznać na sklepowych półkach.

mat. prasowe Mr. GUGU & Miss GO