PANACHE SPORT wiosna-lato 2014

STWORZONE DLA DOPASOWANIA. WYSTYLIZOWANE DLA PODTRZYMANIA.

Wiosenno-letnia kolekcja Panache Sport proponuje bezkompromisowe dopasowanie i podtrzymanie biustu i to zarówno w wydaniu bazowym, jak i w zupełnie nowych produktach.

Biustonosz Panache Sport zapewnia komfort i redukcję wstrząsów biustu we wszystkich kierunkach aż o 83 proc., a to wszystko dzięki innowacyjnej technologii idealnego okalania obu piersi, podtrzymywania ich i wspierania.* Doskonale sprawdza się w każdej dyscyplinie sportowej. Wyposażony w niewyczuwalne fiszbiny, otoczone silikonem dla zwiększenia komfortu noszenia, nadaje piersiom idealny kształt. W tym sezonie dotychczasowa oferta została poszerzona o nowe kolory – koralowy i kobaltowy, jako jasna i ciekawa propozycja na wiosnę. Jest także dostępny w bazowych kolorach – czarnym, białym i szarym.

Powracając z kolejnym sezonem, sportowy strój kąpielowy Panache Sports Swimsuit posiada tę samą technologię, co biustonosz sportowy. Nowy kolor indygo oferuje świeży wiosenny wygląd, podczas gdy specjalnie wystylizowane panele boczne, gwarantują solidne podtrzymanie oraz iluzję opływowej sylwetki.

Nowością w ofercie Panache Sport jest sportowa koszulka z wbudowanym biustonoszem dostępna w kolorze koralowym, która dodaje nowej energii do całej kolekcji Panache Sport. Opierając się na tej samej technologii, co biustonosz sportowy, zapewnia pełen komfort podczas ćwiczeń.

* W oparciu o badania niezależnego testu – bieg 10 km/h: biustonosz sportowy Panache Sport 32 E kontra brak biustonosza. Biustonosz sportowy Panache Sport był intensywnie testowany przez naukowców z Progressive Sports Technologies na Uniwersytecie w Loughbrough – światowego lidera w badaniach i testowaniu nowych technologii, który współpracuje ze światowymi markami sportowymi. W testach tych biustonosz Panache Sport otrzymał 5 gwiazdek.

mat. prasowy Panache