Kwartet Biznesowy

Na sezon jesienno-zimowy w kolekcji Kossmann Fashion pojawiają się 4 nowe linie stylistyczne inspirowane nadchodzącymi trendami i potrzebami kobiet biznesu. Pełno w nich sukienek, klasycznych garniturów, bluzek i płaszczy. Rozumiejąc lepiej potrzeby klientek szukających stale nowości, oferta została podzielona na mini kolekcje, które chronologicznie będą pojawiać się w sprzedaży od sierpnia do listopada.

Pierwsza linia otwierająca nowy sezon charakteryzuje się przede wszystkim prostotą form i minimalistycznym stylem. Dzięki geometrycznym cięciom ta mini kolekcja nazwana „geometryczny komfort” ma charakter zdecydowany i biznesowy. Ważny jest tutaj, jak sama nazwa mówi, komfort noszenia. Głównym kolorem będzie triumfująca w tym sezonie czerń, niebieski oraz granat, uzupełnione czerwonymi detalami – kolorem rozpoznawczym dla marki Kossmann. Formy strojów są pozbawione zbędnych dekoracji: perfekcyjnie dopasowane żakiety wpisują się idealnie w trend minimalistyczny – pozbawione klap i guzików, stanowią nowoczesny i bardzo kobiecy akcent. Sukienki z tej linii są dowodem na to, że w prostocie leży siła kobiecości. Kolekcja składa się z modułów w tej samej, spójnej stylistyce, które można dowolnie ze sobą komponować.

Z nadejściem jesiennych chłodów pojawia się inspiracja zaczerpnięta z miękkości delikatnych wełen, które otulają sylwetkę. Linia druga „Zmysłowy szary” to utrzymana w odcieniach szarości mini kolekcja, która pozwala aktywnej kobiecie poczuć się zmysłowo. Formy zbudowane w oparciu o miękkie linie konstrukcji i klasyczne fasony pozwalają podkreślić atuty sylwetki nawet w chłodniejsze dni. Spódnice z klosza za kolano, portfelowe sukienki czy spodnie w stylu Marleny Dietrich, to ukłon dla stylistyki retro. Różne odcienie szarości oraz struktury wełen, dżerseju i naturalnego futra przenikają się nawzajem, tworząc delikatne kompozycje. W tej mini kolekcji główny akcent położony jest na zaakcentowanie talii. Zarówno żakiet jak i płaszcz zostały skonstruowane tak, aby podkreślić wcięcie w pasie. Monochromatyczna gama całej linii sprawia, że jest ona naprawdę łatwa w stylizacji i pięknie komponuje się z jesiennymi dodatkami.

W listopadzie pojawi się limitowana linia dedykowana eleganckim okazjom, spotkaniom z partnerami biznesowymi, przyjaciółmi i rodziną. Przed nami Święta i Wigilia z bliskimi. Niezależnie od tego jak oficjalny charakter ma spotkanie, linia „celebracja” pozwala poczuć się wyjątkowo, elegancko i kobieco. Najwyższej jakości tkaniny, takie jak welur, satyna i szlachetne wełny podkreślą uroczysty nastrój. To linia ekskluzywna i elegancka. Fasony wyraźnie podkreślające kobiecą sylwetkę, opływające linie, głębsze dekolty i subtelne detale są kwintesencją wieczorowego wyglądu. W ofercie znajdą się moduły do łączenia w jedną sylwetkę, jak również kobiece sukienki koktajlowe. Klasyczna paleta barw daje poczucie komfortu podczas spotkań o oficjalnym charakterze. Zaskoczeniem będzie welurowy smoking nawiązujący do kultowego projektu YSL z roku 1966, od kiedy stał się alternatywą dla koktajlowej sukienki.

Czwarta linia „nowoczesna klasyka” to zestaw doskonale leżących garniturów, koszulowych bluzek i płaszczy na okres przejściowy, przede wszystkim na wczesną jesień. W tej mini kolekcji znajdują się również sukienki, tak popularne w tym sezonie. Wszystko to uzupełnione jest dodatkami: biżuterią, rękawiczkami i nowoczesnymi torbami. Zapraszamy już od sierpnia.

mat. prasowe KOSSMANN