Gwiazdorska prezentacja ZoZo Design na Mokotowskiej

Gwiazdorska prezentacja ZoZo Design na Mokotowskiej

Wczorajszy wieczór na ul. Mokotowskiej w Warszawie, niewątpliwie należał do biżuterii ZoZo Design, która po raz kolejny udowodniła, jak dużym zainteresowaniem cieszy się wśród silnych, odważnych i modnych kobiet z charakterem. Podczas uroczystej prezentacji flagowego butiku i najnowszej kolekcji marki, nie zabrakło Ambasadorki ZoZo Design – Natalii Siwiec oraz licznie przybyłych gwiazd, celebrytów, osobowości biznesu oraz show biznesu.

Blask, styl, oryginalny design i precyzja wykonania, to tylko kilka cech charakterystycznych biżuterii ZoZo Design, którą stworzyła Zuzanna Anna Kamińska. Najnowsza kolekcja na sezon jesień-zima 17/18 jak zawsze doskonale wpisuje się w filozofię marki, dzięki czemu podbija serca modowych entuzjastek. Potwierdzeniem było ogromne zainteresowanie przybyłych na wczorajsza prezentację gości, których zachwyciły niecodzienne formy łańcuszków, bransolet, chokerów, kolczyków i pierścionków, idealnych do podkreślenia zarówno codziennych, jak i wyjątkowych stylizacji na specjalne okazje. Znana ze swojego indywidualnego podejścia do każdej klientki marka ZoZo Design, w swojej kolekcji zaproponowała najróżniejsze odmiany kamieni naturalnych, wysokiej jakości jubilerskie taśmy i koronki, oprawione lub wzbogacone w złote, srebrne i pozłacane elementy. Całość skomponowana została w propozycje gotowych zestawów stylizacyjnych, które znane są klientom z wizerunkowych sesji zdjęciowych.

W wieczornej prezentacji we flagowym butiku ZoZo Design, udział wzięło liczne grono wielbicielek marki, wśród których znalazły się m.in.: Ambasadorka ZoZo Design – Natalia Siwiec, Zosia Ślotała i Karolina Gilon, Hanna Lis, Natasza Urbańska, Natalia Jakuła, Honorata Skarbek, Ula Dębska, Agnieszka Hyży, Agnieszka Jastrzębska, Dorota Czaja, Natalia Janoszek, i wielu innych. Zgromadzeni goście mieli niepowtarzalną okazję obejrzenia najnowszą kolekcję biżuterii marki wraz z gronem jej twórców. Odnaleźć idealne, odzwierciedlające indywidualizm, osobowość, siłę oraz odwagę charakteru propozycje dla siebie, a w swobodnej atmosferze podzielić się wrażeniami i wymienić spostrzeżenia na gorąco.


Partnerzy wydarzenia: Martini i Agencja EVENTAGE.

Więcej informacji o ZoZo Design:
https://www.zozodesign.pl
https://www.facebook.com/ZoZo-design-307326492712019/