Daniel Jacob Dali w Warszawie

Daniel Jacob Dali w Warszawie

20 października 2017 r. w starej zajezdni autobusowej w Warszawie odbędzie się pokaz najnowszej kolekcji projektanta marki Daniel Jacob Dali. Projektant zdradził nam, że szykuje się niestandardowy pokaz z wieloma niespodziankami.

Inspiracją do powstania kolekcji była kobieta silna, odważna, przedsiębiorcza, która doskonale wie, jak pokazać swoje piękno i klasę. Tkaniny do kolekcji zostały sprowadzone z wielu ciekawych miejsc, takich jak Belgrad czy Węgry. Pokaz uczci również Jubileusz 25-lecia jednej z wielkich instytucji publicznych w Warszawie, ale szczegółowe informacje projektant chce podać bliżej daty pokazu. 

O Jacobie Dali
Od 2012 r. Daniel Jacob Dali projektuje dla hiszpańskiej rodziny królewskiej, dbając o ubiór księżnej de Lugo Heleny Burbon i księżnej Montorro Eugenii Martínez. Ponadto współpracuje z angielskim wydaniem pisma „Vogue”. W Polsce prezentuje swoje kolekcje sporadycznie. Daniel Jacob Dali to młody projektant, którego prasa nazwała następcą Karla Lagerfelda. Jego kreacje zyskały uznanie m.in. Paris Hilton, Naomi Campbell, Jodie Foster czy Laetitii Casty.