ARTISTRY – prestiżowa marka kosmetyków

ARTISTRY – prestiżowa marka kosmetyków

Marka ARTISTRYTM, dostępna jedynie w ofercie firmy Amway, na początku zeszłego roku ogłosiła informację o podpisaniu z australijską aktorką Teresą Palmer trzyletniego kontraktu o współpracy w charakterze światowej ambasadorski marki produktów pielęgnacyjnych i kosmetyków do makijażu z oferty światowego lidera sprzedaży bezpośredniej. Jej ponadczasowe piękno, siła i wdzięk w pełni odzwierciedlają filozofię marki ARTISTRY.

Gwiazda filmowa, która niedawno zagrała w komedii romantycznej „Wiecznie żywy” z Nicholasem Houltem i Johnem Malkovichem oraz w „Miłości i honorze”, zdobyła entuzjastyczne recenzje za rolę w filmie „Wish You Were Here”, gdzie wystąpiła u boku Joela Edgertona. Palmer znalazła się w czołówce wiadomości z całego świata dzięki swojemu zniewalającemu stylowi i ponadczasowej urodzie. Niedawno Teresie poświęcone zostały główne artykuły w magazynach INSTYLE, GQ Australia oraz dwóch liczących się magazynach poświęconych zdrowemu stylowi życia, a jej zdjęcia zamieszczone były na okładkach wielu publikacji, w tym na okładce wydania magazynu WHO, poświęconego „Najseksowniejszym ludziom świata”.

Teresa stała się znana po zagraniu w thrillerze sience-fiction „Jestem numerem cztery” u boku Alexa Pettyfera. Marka ARTISTRY zaproponowała aktorce współpracę ze względu na jej charyzmę, aktorskie talent aktorski, siłę i urok osobisty, czyli cechy, które marka promuje wśród globalnej sieci dystrybutorów.

„Marka ARTISTRY jest niczym tajemniczy klejnot. Jestem zachwycona, że mogę współpracować z marką, które oferuje fantastyczne produkty pozwalające kobietom dobrze wyglądać i czuć się wspaniale we własnej skórze” – mówi Teresa Palmer.

Wybór nowej twarzy marki był pierwszym krokiem powziętym przez ARTISTRY na drodze do wprowadzenia nowej linii innowacyjnych kosmetyków do pielęgnacji skóry z segmentu premium. „Współpraca z Teresą Palmer jest pierwszym z kilkunastu elementów związanych z marką, które zostaną wkrótce ujawnione. Naszym celem jest zainspirowanie klientek do odkrycia marki ARTISTRY, zwrócenie ich uwagi na piękną twarz, eleganckie opakowania oraz, co najważniejsze, najwyższej jakości produkty pielęgnacyjne do skóry” – mówi Maud Pansing, Amway Vice Presidentr Global Beauty.

O marce ARTISTRY

Marka ARTISTRY jest światowym liderem w segmencie prestiżowych preparatów do pielęgnacji skóry oraz kosmetyków do makijażu. W grupie produktów sygnowanych marką ARTISTRY znajdują się testowane klinicznie, intensywne w działaniu kuracje i luksusowe rozwiązania pielęgnacyjne, które powstały w wyniku zaawansowanych osiągnięć naukowych. ARTISTRY to również pomadki do ust, cienie do powiek, róże do policzków oraz inne kosmetyki do makijażu, dostępne w pięknej palecie kolorystycznej, które spełniają unikalne potrzeby kobiet z całego świata. ARTISTRY znajduje się wśród pięciu najlepiej sprzedających się, prestiżowych marek kosmetyków do pielęgnacji skóry. Produkty ARTISTRY sprzedawane są poprzez sieć ponad trzech milionów dystrybutorów na całym świecie.

mat. prasowe Amway